Zdroj: Prásk!
Rivalita?

Rivalita mezi Kate a Meghan? V čem má americká herečka oproti vévodkyni navrch? Je toho dost

17. 12. 2017

Dokonalá vévodkyně Kate má konkurenci. Krásná a lidmi oblíbená Meghan Markle jí šlape na paty nejen v oblíbenosti, ale také třeba ve stylu oblékání. Budou z těch dvou dam kamarádky? Nebo bude v královské rodině cítit rivalita?

Obě jsou opravdu krásné a mají skvělý vkus. Kate je známá pro svou přirozenou eleganci, nebojí se sáhnout po šatech z konfekce, a když si nějaký kousek zamiluje, klidně ho nosí vícekrát.

Co se týče Meghan, tak ta také nikdy nešlápne vedle. Její styl je osobitý, uvolněný a v jejím šatníku nechybí sexy odvážné kousky, které si Kate dovolit nemůže. O dokonalé postavě vévodkyně Kate nepohybujeme, ale Meghan o svých dokonalých křivkách své fanoušky přesvědčila už několikrát.

Meghan se o svojí slávu zasloužila sama. A lidé ji znaly už před tím než poznala svou osudovou lásku Harryho. Vše si musela vybojovat a rozhodně neměla život jako z pohádky. To Kate si žije na poměrně vysoké noze už od malinka a do podvědomí lidí přišla jen díky svému manželovi princi Williamovi.

Když měla před svatbou Kate s princem Williamam čekalo na Kate několik životních změn a jednou z nich byl prodej domu, kde vévodkyně vyrůstala. Ten se šel do dražby v přepočtu skoro za 13 milionů korun.

To Meghan čeká stejný krok v podobě prodeje domu, ale na rozdíl od vévodkyně Kate si Meghan do svého prasátka připočítá necelých 24 milionů korun. V této disciplíně má Meghan dost navrch.

Společně s královským životem je spojené, ale mnoho učení - od chovaní, vyjadřování přes ladnost pohybů a vystupování na veřejnosti. Kate má tuhle životní lekci už za sebou a pomáhala jí v tom Sophine, švagrová prince Charlese.

Stejné učení čeká, ale i naší milovanou Meghan. Kdo, že by jí to měl naučit? Kate, která si stejným drilem už prošla. Meghan je ale miláčkem národa už teď a to žádnou lekci nepotřebovala.

Vzhledem k tomu, že princ Harry je až druhorozený a není tedy přímým následníkem britského trůnu, nejsou na něj kladeny takové nároky. A tak bude mít Meghan "větší volnost" i třeba co se výchovy dětí týče. Kate je v tomhle ohledu pod větším drobnohledem, malý princ George je potenciálním nástupcem na trůn a tak chybičky v jeho chování popřípadě výchově nepřichází k úvahu.

Větší břímě tak padá opět na Kate. Meghan má sice druhorozeného Harry, ale vypadá to, že to vyhrála na plné čáře. Se vším!

Autor: mk

Diskuze