Výměna manželek - 3
Zdroj: TV Nova
Je to jenom sex

Režisérka prozradila detaily ze zákulisí středeční Výměny: Bylo něco mezi Robertem a Martinou?

Aktualizováno 2.4. 2015 19:41

Ne všechno stihnou zachytit kamery. Mezi dvěma lidmi spojenými jen kvůli televiznímu vysílání může dojít v podstatě k čemukoliv. A je jasné, že se s tím chlubit nebudou.

14 fotek
Skončilo tedy sbližování Roberta a Martiny pouze u toho, že jí nabídl klíče? A jednalo se o gesto pomoci, jako od kamaráda, nebo měl i jiné úmysly? Chtěl dostat Martinu, které ho viditelně jako žena dostala, do postele?

Režisérka Výměny manželek promluvila o tom, jak to probíhalo v desetidenní domácnosti vyměněného "manželského páru" Roberta a Martiny. "V první řadě, to od něj byl projev dobré vůle. Jestli za tím bylo něco víc, tak to už je jejich věc, ale během Výměny určitě k ničemu nedošlo," nechala se slyšet Jana Rezková.

Jenže Robert se po skončení pořadu rozvedl, je sám a čeká, že Martina přece jen přijede. Z toho by vyplývalo, že klíče, které mu byly demonstrativně vráceny, nedával jen tak pro nic za nic.

Režisérka pořadu toho prozradila ještě víc. Rozhovor s ní můžete sledovat už v sobotu na televizi Nova v pořadu Volejte Novu. Výměnu manželek můžete sledovat také na Nova Plus.

Autor: pul

Diskuze