Účtenková loterie
Zdroj: TV Nova
Jak snadné

REVOLUCE V ČECHÁCH: Chcete získat miliony? Nemusíte sázet, postačí obyčejná účtenka! Jak na to?

13. 9. 2017

Je to tady! Od 1. října přichází do České republiky Účtenkovka. Co to znamená? Obyčejná elektronická účtenka z obchodu z vás může udělat i milionáře!

Už jen dva a kousek týdne zbývají do toho, aby si Češi mohli zahrát o miliony, aniž by museli do svého losu investovat nesmyslné finance. A to jen díky obyčejné účtence, kterou běžně dostanete v obchodě i za nákup dvoukorunového rohlíku. Do České republiky přichází nová loterie Účtenkovka, ve které se bude rozdávat neskutečných 25 tisíc výher!

A co pro to musíte udělat? Stačí, když si schováte jakoukoli elektronickou účtenku, která se díky nedávno zavedenému systému elektronické evidence tržeb dá sehnat opravdu takřka při každém nákupu. Jen ji nevyhodit! A co je ještě lepší, tak do soutěže můžete registrovat účtenek hned několik. Šance na vaši výhru se tak zněkolikanásobí!

Pozor ale na pravidla. Podle nich bude moct být registrována od každého obchodníka pouze jediná účtenka denně. To znamená, že pokud jste ten den první, kdo zaregistruje účtenku z daného obchodu, ostatní mají ten den smůlu. Bohužel stejně jako každé sázení má ale i tohle jasně stanovenou věkovou hranici osmnácti let. Účtenku tak sice může pořídit i nezletilý, o její registraci se však musí postarat zodpovědná osoba, která ji provede na připravovaných oficiálních stránkách. Ti největší šťastlivci pak mohou vyhrát každý měsíc milion korun, SUV a další slibné finanční i věcné výhry. Tak co, těšíte se?

Autor: bin

Diskuze