Leona Kočkovičová Fučíková - 1
Zdroj: facebook.com
Horší než se myslelo...

Tragicky zesnulé reportérce lékaři řekli, že jí zbývají jen hodiny života! Z jejího vzkazu jde mráz po zádech

11. 1. 2017

Náhlá smrt oblíbené televizní reportérky před nedávnem šokovala spoustu lidí. Leona zemřela během silvestrovských oslav na akutní leukémii. Z poslední SMS, kterou poslala svým blízkým, vás zamrazí.

7 fotek
Leona Kočkovičová Fučíková si užívala bezstarostného Silvestra na horách společně se svojí rodinou. Teď se však objevila nová děsivá informace, která naznačuje, že pro Leonu to tak bezstarostné nebylo. Podle všeho totiž o své nemoci totiž nejspíš věděla.

Podle jejího manžela Ivana prý nic nenasvědčovalo tomu, že je takto vážně nemocná. Kromě toho, že se jí po těle vyrojily malé modřiny. Ty však manželé připisovali tomu, že se Leona uhodila při lyžování o turniket. Nyní se však dostala na světlo informace od serveru Pluska.sk, že reportérka poslala svým blízkým SMS, ve které se svěřila, že se z hor už domů nevrátí. „Lékaři mi dávají 48 hodin života,“ napsala prý několika svým milovaným předtím, než upadla do bezvědomí.

Průběh její nemoci byl extrémně rychlý a Leona se nedočkala ani svých “slibovaných“ 48 hodin života. Pohřeb oblíbené reportérky a matky dvou dětí se konal ve čtvrtek. Kromě jiných se ho zúčastnil také generální ředitel RTVS Václav Mika. Leonina smrt je velkou ztrátou nejen pro její rodinu, ale také pro diváky slovenské televize, kteří ji na obrazovkách milovali.

Lidská krev: 24 hodin proudí tělem, poznejte, když volá o pomoc
10 jídel, které nás pomalu zabíjí! Možná je jíš denně

Autor: mic

Diskuze