Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia
Je bezdomovec?

Řepkovi s Kristelovou došly nervy! Prozradili konečně, kde je pravda

2. 6. 2017

O Tomáši Řepkovi (43) se toho v souvislosti s manželkou a přítelkyní napsalo poslední dobou hodně. Teď se ale pár naštval a řekli, jaká je skutečnost! Opravdu nemá bývalý fotbalista kde bydlet?

8 fotek
Od té doby, co se na veřejnost dostala informace, že Tomáš Řepka chodí s Kateřinou Kristelovou (37), nezůstává na páru nit suchá. Mnoho lidí zajímá, jak teď vychází s bývalkou Vlaďkou Erbovou a co bude s jejich vilou v Černošicích.

Tento týden se na internetu objevila fotografie, na které Tomáš Řepka vychází z hospody svého kamaráda.A hned tu padla domněnka, že Tomáš nemá kde bydlet, když z vily ho modelka vyhodila a přítelkyně Kateřina ho u sebe údajně nechce.

Oni se ale rozhodli prolomit mlčení a Blesk.cz Tomáš řekl, jak to s tím bydlením opravdu je. „Dokud se nevyřeší problémy okolo vily, tak já bydlím v pronajatém bytě nebo u Kačky. Když spolu chceme být, tak jsme spolu, když ne, jsme každý ve svém.“ A co na to říká Kateřina?

„Už jsem několikrát řekla, že spolu nebydlíme, ale jsme spolu kdykoliv spolu chceme být. Myslím, že je úplně normální, když má každý svůj byt. Jednou to třeba změníme.“ Je vidět, že se pár cítí ukřivděně a to, že je jejich vztah pod drobnohledem, snášejí hůř, než se tvářili.

Autor: bin

Diskuze