Anna Kadeřávková a Johan Mádr - 6
Zdroj: Instagram
Láskyplná galerie

REKLAMA NA ŠTĚSTÍ: Rozina a Richard vyvádějí na kouzelné dovolené! Viděli jste někdy krásnější pár?

Aktualizováno 4.3. 2016 15:56

To, že Anna Kadeřávková a Johan Mádr rádi na sociálních sítích ukazují, jak vypadá skutečná láska, je už známá věc. Přesto vás ale jejich nové fotografie z dovolené opět dostanou. Už jste snad viděli zamilovanější a krásnější pár?

7 fotek
Anna Kadeřávková alias Rozina z Ulice si vyrazila na dovolenou do Berlína. A samozřejmě jak jinak než s Johanem Mádrem neboli seriálovým Richardem. A jak jim to slušelo?

Pár se jako vždy pochlubil fotografiemi, které jsou jako vystřižené z reklamy na štěstí. Anna s Johanem se fotili u Berlínské zdi nebo třeba u Braniborské brány. Anna na svém Instagramu fotografie i vtipně okomentovala, např.: "Jak se říká: Ve dvou se to lépe táhne... Tak jsme rovnou přišli zbořit Berlínskou zeď!"

A jak se vlastně dali dohromady? To je jasné, spojilo je natáčení seriálu Ulice. Krásné chvíle prožívali nejdříve jako Rozina a Richard v Ulici, poté se je rozhodli přenést i do běžného života. Natáčení milostných scén pro ně bylo osudové a nyní jejich láska dojímá nejen všechny seriálové fanoušky.

Autor: niž

Diskuze