Zdroj: TV Nova
Trochu děsivé

Rapper z Malých lásek má vytetované dvě slzy přímo pod okem! Víte, co to znamená?

14. 9. 2017

Rapper Jakub Mohamed Ali s gangsterskou minulostí je dnes vzorným otcem. Ne vždy tomu tak ale bylo. Nabízí se proto otázka, proč má pod okem vytetované dvě slzy. Mnoho lidí si myslí jedno... Jak je to ve skutečnosti?

Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Nikdy však prý jeho peníze nebyly od krve. Z gangstera se nakonec časem stal poměrně známý muzikant. Rozhodl se opustit Prahu a na vsi poznal mladičkou a krásnou vesnickou dívku Kristýnu, která se pro něj stala záchranou.

Ve středečním díle dokureality malé lásky porodila Kristýna Jakubovi malého Kubíka. Ten se stal novou nadějí a smyslem života stárnoucího rappera, se kterým se osud nepáral. Sám přiznal, že je po všech životních eskapádách rád, že si našel holku z vesnice, se kterou může žít poklidný život a vychovávat vytouženého synka. Stále ale vzpomíná na divoké období. V průběhu let si nechal vytvořit na těle několik symbolických tetování včetně dvou slz pod okem.

Asi vás napadlo, že Jakub někoho zavraždil. Mnoho lidí si totiž symboliku slz pod okem spojuje právě s tímto činem. Kolik slz, tolik zavražděných lidí. Jakub ale vysvětlil, jak to ve skutečnosti je. Proč má slzy pod okem i on? Co pro něj znamenají? To se dozvíte v následujícím videu!
 

Autor: bin

Diskuze