Tomáš Řepka a Michal Gulaši - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
To nerozdýchá

Rána pro Tomáše Řepku: Gulaši si přivlastnil jeho syna! Tahle slova bolí

4. 5. 2017

Modelka Vlaďka Erbová (35) se s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43) rozvedla už téměř před rokem. Náročné období jí pomohl překonat její mladší přítel, hokejista Michal Gulaši (30), za kterým se odstěhovala do Brna. On si zase zamiloval její děti. A se synem Řepky hraje hokej za klub Kometa Brno!

5 fotek
Ostře sledované manželství modelky Vlaďky Erbové s už bývalou fotbalovou hvězdou Tomášem Řepkou vydrželo pouhé dva roky. Řepkovy skandály, dluhy a vztah k hazardním hrám byly přece jen pro matku dvou dětí, z nichž jedno mají společné, trochu moc. Díky předmanželské smlouvě byli rozvedeni rychle a bez pozornosti médií.

Při rozvodu však nebyly soudně nařízeny návštěvy jako u její prvorozené dcery Viktorky (11), kterou má z prvního manželství s hokejistou Zdeňkem Bahenským (31). U jejich společného potomka Marcuse (5) platí dohoda domluvy. Ta se zdá, že moc nefunguje, protože ani jeden nemá potřebu výraznější komunikace. Podle informovaných zdrojů Expres.cz se prý několikrát pokusil své děti kontaktovat a vydal se i na Moravu. Setkání se nepovedla, a tak Řepka už děti neviděl několik měsíců.

Na rozdíl od fotbalového bouřliváka adoptivní tatínek Michal Gulaši funguje skvěle. Teda aspoň podle sociálních sítí, které Řepku nepotěší. Malý Marcus se namísto balonu prohání na bruslích v dresu Kometa Brno. Hokejista se tím chlubí na Instagramu a bere ho za svou rodinu. Jeden z popisků mluví za vše: „Miluju ho. Mám skvělou rodinu.“ A nestydí se ani napsat slova jako: „Můj kluk."

A u jiné fotky, kde si Marcus „čte“ sportovní noviny, dokonce fanklub Komety na bývalého fotbalového reprezentanta naráží. „Počkej, až zjistí, že jsi četl titulek Fandím Spartě,“ napsal fanklub s výsměchem. Komentáře Vlaďky zas poukazují, že je mezi bývalými manželi stále nevraživost. „Je fajn potkat kluka, který je ve svých letech charakter větší než mnozí muži,“ napsala k fotce, na které Gulaši drží Markuse na ramenou. Zdá se, že ještě není tak vše v pohodě, jak modelka tvrdí.

Autor: ham

Diskuze