Kateřina Koubová - 1
Zdroj: facebook.com
Sexy bojovnice

Ragbistka Katka z Robinsonova ostrova udělá prý cokoliv. Nebála se zveřejnit FOTO bez podprsenky!

22. 1. 2018

Robinsonka Katka (25) má opravdu kuráž! Nebojí se obnažit přímo na lyžařském svahu a na ostrov, kde jsou otřesné hygienické podmínky, mít s sebou i pevná rovnátka!

6 fotek
Pětadvacetiletá Kateřina Koubová je opravdu zvláštní osobnost. Na pohled křehká dívka rozhodně není žádný strašpytel. Katka totiž v Praze hraje už pátým rokem profesionálně ragby, což není zrovna typický ženský sport. Kdo někdy viděl ragbyové utkání, ví, že během něj může docházet i k dost tvrdým ránám a zraněním.

„Jsem odhodlaná bojovnice, nikdo mě na mé cestě za vítězstvím nezastaví!“ potvrzuje Katka fakt, že se jen tak něčeho nezalekne a pro výhru udělá vážně cokoliv. Na Robinsonův ostrov přijela totiž vyhrát! Celý život snila o tom, že se jednou účastní takové soutěže. Už celé roky sledovala americkou verzi.

Kromě ragby Katka ale také ráda jezdí na snowboardu. Proto jistě zvláště mužskou fantazii potěší fotka ze svahu, na které se Katka vyfotila od pasu nahoru tak, jak ji příroda stvořila. Na snímek se podívejte v galerii a na Katku se těšte už od 5. února každé pondělí a středu veečer v reality show Robinsonův ostrov na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze