Karel Gott
Zdroj: Prásk!
Kdy bude koncert?

JE TO ZA NÍM! Karel Gott po léčbě rakoviny: Zvládl jsem to díky podpoře mé rodiny

Aktualizováno 2.3. 2016 19:24

Všichni dlouho čekali na to, až naše česká hudební legenda ukončí sérii náročných chemoterapií. A teď ta chvíle konečně nastala.

5 fotek
Když se český národ dozvěděl o zákeřné nemoci zpěváka Karla Gotta (76), šokovalo to zkrátka naprosto všechny. Náš hvězdný Slavík musel ihned zahájit vyčerpávající léčbu, která byla velkým zápřahem nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Nyní má za sebou poslední, v pořadí šestou chemoterapii ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

„Rád bych poděkoval panu prof. Markovi Trněnému a celému jeho špičkovému týmu lékařů a sester, v čele se staniční sestrou Blankou Šilerovou, za naprosto profesionální a lidskou péči. Rovněž děkuji všem přátelům a příznivcům za povzbudivá přání, která mi po celou dobu mé nemoci velmi pomáhají. V příštích měsících mě čeká plánovaná a velmi důležitá rekonvalescence po náročné léčbě. Během následujících měsíců budu mít dost času přemýšlet a vymýšlet, čím bych mohl své příznivce ještě potěšit. Závěrem musím říci, že celou léčbu jsem zvládl díky velké podpoře mé rodiny, hlavně manželky Ivany, " napsal sám zpěvák na sociální síti fanouškům.

Za dva týdny ho čeká finální vyšetření, které by mělo ukázat definitivní výsledky léčby a potvrdit, zda je rakovina skutečně vyléčena. Všichni budeme držet palce a myslet na naši hudební legendu!

Autor: lor

Diskuze