Reklama
Reklama
Donald Trump a Ivana Trump - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Velká rodina

RADOSTNÁ NOVINA v Bílém domě: Na svět přišel další Trump! Jaké jméno chlapeček dostal?

13. 9. 2017

Americký prezident Donald Trump (71) momentálně slaví! A tentokrát ne úspěch na politickém poli, ale v rodinném životě. Jeho už tak dost obšírná rodina se rozrostla o dalšího člena. A je to zase Trump!

6 fotek
Donald Trump a Ivana Trumpová (68) se mohou společně radovat. Jejich mladší syn Eric (33) Trump oznámil včera v dopoledních hodinách místního času radostnou novinu. Jeho žena Lara (34) porodila syna! A jaké dítě, které se narodilo stejně jako další členové rodiny Trumpových do zlaté klece, dostalo jméno?

„Lara a já jsme šťastni, že můžeme oznámit, že dnes v 08:50 se nám narodil syn Eric ‚Luke‘ Trump,“ pochlubil se mladý Trump na Twitteru. Jméno dítěte tak není příliš překvapivé. Od svého otce se však liší prostředním Luke. Pro pár je to jejich první potomek, který se ale rozhodně nemusí bát, že by byl na světě sám.

Kromě rodičů má dědečka Donalda s rovnou dvěma babičkami v podobě Ivany a Melanie. K tomu se může těšit ještě na osm sestřenic a bratranců a tetičku Ivanku se starším synem Donaldem, které má americký prezident také s českou rodačkou Ivanou Trumpovou. Tak uvidíme, jestli z roztomilého novorozrněte vyroste za pár desítek let další mocný politik...

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama