Petr Rychlý - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Gratulujeme!

RADOSTNÁ NOVINA: Petr Rychlý se raduje z miminka! Rodina se mu brzy rozšíří

15. 5. 2017

Petra Rychlého (51) mohou diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 znát jako gynekologa Čestmíra Mázla. Herec má tři syny a jeden z nich nyní svému otci oznámil, že bude děda!

5 fotek
Tak se Petr Rychlý konečně dočkal! Herec, který má tři dospělé syny, už pomalu spěje do věku, kdy by mohl být dědečkem, a tak byla jen otázka času, kdy jeden ze synů s touto radostnou novinou přijde.

Herec má z prvního manželství dva syny - Matěje (27) a Ondřeje (24), a tak není nic divného na tom, že už se jen čekalo, kdy mu jeden z potomků dopřeje první vnouče. Třetí syn Petr chodí teprve na základní školu, takže tam toto téma tak aktuální zatím není.

O přírůstek do rodiny Rychlých se postaral nejstarší ze synů. Matěj a jeho žena Anička oznámili radostnou novinu na sociální síti. Hercův syn, kdo ho nezná, má profil plný fotek se značkami názvů českých obcí. Ty obvykle mívají vtipný podtext a ani tady nezklamal, když na fotce, kde líbá bříško těhotné přítelkyně, stojí před značkou obce zvané Březí a u toho má komentář: „No jo, jaro… Čas řepky a březosti.“ Tím je to jasné. My gratulujeme i budoucímu dědečkovi k jeho prvnímu ještě nenarozenému vnoučeti!

Autor: bin

Diskuze