Lucie Váchová Křížková
Zdroj: Oficiální zdroj
Gratulujeme!

RADOSTNÁ NOVINA: Bývalá rosnička TV Nova Lucie Křížková dnes v noci porodila! Jaké jméno miminko dostalo?

25. 1. 2017

Modelka a moderátorka Lucie Křížková (32) konečně porodila! Kráska se tak stala dvojnásobnou maminkou. Jak dceru s manželem pojmenovali?

8 fotek
Lucie Křížková (za svobodna Váchová) přivedla dnes krátce po půlnoci na svět své v pořadí již druhé dítě, které má stejně jako syna Davídka (4) s manželem, jachtařem Davidem Křížkem. Nabízí se tak otázka, jestli i dcera je jmenovkyní maminky Lucky...

Kdo by tipoval, že ano, zmýlil by se. Ještě loni v létě Lucie ke jménu a pohlaví miminka pro revue.idnes řekla: „S manželem jsme se shodli, že se necháme překvapit. Má intuice v tomto ohledu zatím stagnuje. Ani o jménech jsme s manželem zatím nemluvili. Já mám své favority, ale nechci je prozrazovat ani blízkým příbuzným, aby mi je náhodou nechtěli rozmlouvat.“ Jaké jméno tedy nakonec holčička dostala?

„Lola * 25.1. v 0:44. Obě jsme v pořádku. Děkujeme za tak obrovský příval štěstí,“ napsala dnes ráno bývalá moderátorka počasí na svůj Instagram. Holčička tak má štěstí, že má uvědomělé rodiče a za své krásné dívčí jméno se rozhodně nemusí v budoucnu stydět. Novopečené mamince a celé její rodině přejeme hlavně hodně zdraví a lásky!

Autor: bin

Diskuze