Agáta Hanychová Prachařová
Zdroj: Profimedia
Šťastní rodiče

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ Agáty Prachařové: Dechberoucí slova o porodu i dceři!

16. 9. 2017

Modelka Agáta Prachařová (32) se ve středu večer stala maminkou holčičky, která dostala krásné jméno Mia. Od začátku ale spolu s manželem Jakubem (34) mlčeli. Až teď se konečně odhodlali k prvnímu vyjádření, na které leckteří netrpělivě čekali.

9 fotek
Asi málokdo čekal v českém showbyznysu na něco tolik jako na porod modelky Agáty Prachařové. Ve středu ve večerních hodinách se konečně fanoušky a rodina modelky dočkaly. Přivedla na svět dceru Miu. Jak uvedl deník Blesk, tak jméno holčičky omylem prozradil pyšný dědeček, herec známý ze seriálu Specialisté David Prachař (58).

Do té doby bylo, jak se říká, ticho po pěšině. Až v pátek večer prolomili šťastní rodiče mlčení, když si oba na sociální síť dali stejný příspěvěk. A co v něm stálo? Novopečená čtyřčlenná rodinka Agáty nezapomněla mimojiné na dojemná slova díků.

„Děkujeme všem za gratulace, jsme zdraví a šťastní. Děkujeme pro nás nejlepšímu Mudr. Vlkovi a celé vinohradské porodnici. Agáta + Jakub + Kryšpín + Mia,“ uvedli manželé na svých profilech a ke vzkazu přidali detail růžových růží, které pravděpodobně dostala Agáta darem za přivedení malé Mii na svět. Další detaily o tom, jak porod probíhal, nejsou prozatím jasné. Důležité ale je, že jsou všichni v pořádku!

Autor: bin

Diskuze