Polibek - 8
Zdroj: Instagram
To je lásky!

První máj, lásky čas. Kdo se pochlubil zamilovanou fotkou pod třešní?

Aktualizováno 2.5. 2016 14:18

Líbání pod rozkvetlou třešní je díky sociálním sítím rok od roku populárnejší. Známé české páry se i letos chlubily fotkami se svými láskami. Komu to na prvního máje seklo nejvíce?

8 fotek
Romantický polibek pod vlastní třešní si užila se svým manželem Andrea Verešová (35). "Kvete sice málo, ale přeci." nenechala se zahanbit modelka.

Herečka Anna Kadeřávková (18), která společně s kolegou Johanem Mádrem (21) tvoří zamilovaný pár, sdílela originální fotku kde nelenila, a rovnou mu skočila na záda. "Já neuschnu, a co vy, děvčata?" okomentovala příspěvek Anička.

Láskyplným polibkem se pochlubila i modelka Tereza Chlebovská (25) s přítelem Pavlem Kadeřábkem (24). Před pár dny odtajnili i fakt, že čekají miminko, a tak se mají jejich fanoušci stále z čeho radovat.

Uschnout nechtěly ani modelky Simona Krainová (43), Jitka Nováčková (24) nebo Taťána Kuchařová (28), i ty tak dodržely jarní tradici a zvládly se u toho i vyfotit.

Nejinak na tom je zpěvačka Jitka Boho (24), která oznámila i spuštění svého nového internetového kanálu. Moderátorka Zorka Hejdová (25) společně s manželem Mírou (32) sice nenašli rozkvetlý strom, ale nezoufají: "On mě bude milovat, i když mu uschnu. A co je víc?" radovala se Zorka v kometářích.

A co vy? Máte za sebou letošní polibek pod rozkvetlou třešní? A který pár se vám líbí nejvíce?

Anketa

Jakému páru to sluší nejvíce?

Hlasovalo 122 lidí.

Autor: sok sko

Diskuze