Iveta Bartošová
Zdroj: Martin Mithofer
Iveta Bartošová
Džambulka Vlašim nenadchla

Šílenec Macura prudil i na prvním koncertu vdané Bartošové. Podívejte se!

Aktualizováno 28.9. 2013 12:34

Iveta Bartošová včera večer rozšířila své koncertní "turné" o další město. Jako novopečená manželka Josefa Rychtáře vystoupila ve Vlašimi. Místní podnik ale zdaleka nezaplnila, ještě že dorazil alespoň Macura!

Iveta Bartošová si jako čerstvě vdaná paní nedopřeje chvilku odpočinku, místo svatební cesty, na kterou by se podle tradice novomanželé měli odebrat, raději pracuje! Zpěvaččino včerejší vystoupení ve Vlašimi, bohužel navštívila jen hrstka místních zvědavců. Vystoupení své "macechy" si ale třeba nenechal ujít Rychtářův syn!

Iveta Bartošová

Kdo nezapomněl přijet dohlédnout na celou akci, byl Ivetin samozvaný ochránce Zdeněk Macura. Sice nebyl vpuštěn dovnitř podniku, stejně jako většina novinářů a fotografů, i tak se postaral o to, aby byl vidět. Na krku mu totiž nechyběl výrazný transparent, s nápisem - Stop násilí na ženách!

Iveta Bartošová

Iveta se podle informací snažila své vystoupení lehce oddalovat, možná měla trému. Poté zazpívala několik svých hitů, částečně i živě i když si stále stěžovala na technické problémy.

Iveta Bartošová

Rychtář si v průběhu večera našel i chvilku, aby vyšel před podnik, kde si krátce popovídal s Macurou. Tentokrát však nešlo o žádné vulgární výkřiky, Ivetinýmu společníkovi z cesty do Itálie doporučil návštěvu psychiatra. Později pak Pepa svou novomanželku v poklidu odvezl domů.

TEST: Jak dobře znáte život a dílo Ivety Bartošové?
Díky Bartošové je tu nový hit léta: Sociálním sítím vládne Džambulking!
Pomeje nazpíval PÍSEŇ! Bude lepší než Bartošová?

 

Autor: bar

Diskuze