Jeremy Meeks
Zdroj: facebook.com
Hot!

PRVNÍ FOTO: Nejkrásnější vězeň po propuštění ukázal první modelingovou fotku! Je ještě hezčí než dřív

15. 6. 2016

Lidé se v životě občas proslaví opravdu zvláštními způsoby. Někdo se snaží sebevíc, jak by na sebe upozornil a někdo si jen stoupne při zatýkání před fotoaparát a zná ho ze dne na den celý svět. To byl případ i Jeremyho Meekse, který je z vězení konečně venku a chlubí se prvním modelingovým snímkem.

7 fotek
V roce 2014 pověsila americká policie na svůj Facebook fotografie ze zatýkání Jeremyho Meekse, který byl obviněn z držení střelné zbraně. Fotky, na kterých Jeremy stojí u zdi a v ruce drží papír se svým jménem, vzbudily takový rozruch, že příspěvek obdržel přes 80 000 lajků. Především od žen.

A od té doby znal Jeremyho takřka celý svět. Když se nedávno objevila informace, že je Jeremy z vězení konečně venku, ženy zajásaly. A radovaly se ještě víc, když zjistily, že tento krasavec dostal lukrativní nabídky v modelingu.

Jeremy se rozhodl pochlubit první modelingovou fotkou, kterou sdílel na sociální síti. Během jednoho dne si vysloužila téměř 24 tisíc lajků, a tak je jasné, že o fanynky tenhle fešák nebude mít nouzi už asi nikdy.

Autor: niž

Diskuze