SuperStar
Zdroj: TV Nova
Bylo na co se dívat

První díl SuperStar: Kdo porotu roztančil či uchvátil svým zpěvem? A u koho Palo Habera nešetřil kritikou?

25. 2. 2018

První díl SuperStar 2018 je za námi! Kdo v něm porotu uchvátil svým zpěvem a kdo naopak totálně propadl? Některé exempláře byly opravdu zvláštní.

34 fotek
Porotci usedli do svých křesel a první díl SuperStar 2018 mohl začít! První před porotu předstoupila stylová a půvabná Tereza Mašková, jejímž poznávacím znamením byly svítivě růžové vlasy. Porotu naprosto odzbrojila. Katarína byla nadšená, Matěj s Benem tančili za praotcovským pultíkem a Palo Habera ji dokonce označil za možnou finalistku.

Následovala řada dalších soutěžících, mezi nimiž byl i Jaroslav Margitan. Do soutěže se nepřihlásil se stejným cílem, jako ostatní, tedy vyhrát. Chce skončit na 10. místě. No, možná někdy jindy. Porota ho dál nepustila.

Dalším z těch, kteří naopak porotu ohromili, byl Martin Máslo, který se narodil s rozštěpem a má postižení levé ruky. I přes to dokázal skvěle osobitě zazpívat a k tomu zahrát na kytaru. „Vzhledem k tomu jak vystupuješ, bych si ani nevšiml, že je na tobě něco jinýho, než na ostatních lidech,“ komentoval Martinovo vystoupení před porotou Matěj Ruppert. O všech čtyř porotců dostal Martin vstupenku do dalšího kola.

Katarina Knechtová, jako jediná žena v porotě, si přála, aby byl mezi soutěžícími také nějaký pěkně urostlý muž, který bude umět dobře zpívat. Dočkala se, když do dveří vstoupil namakaný bachař Kristián Révay s kytarou v ruce. Jeho vystoupení se líbilo nejen Katarině, která z něj byla doslova unešená a po celou dobu ho sledovala s úsměvem na tváři, ale dokonce i mužskému osazenstvu poroty. A tak urostlý motorkář Kristián postoupil dál.

Další soutěžící Eliška Trtíková předstoupila před porotu plná energie a doslova s bojovým nasazením. Na Benovi ukázala chvat z karate a Matěj Ruppert si kvůli ní málem roztrhl kalhoty v rozkroku… Nakonec získala čtyřikrát ano a to i od Katariny Knechtové, které se nelíbila její barva hlasu, a postoupila. A uspěla i její kamarádka z konzervatoře Mária Bikárová.

Jedním z nejzajímavějším, anebo možná z nejpodivnějších soutěžících, byl Jakub Pružinský. Jeho nejlepším kamarádem je prý slimák Rufus, kterého chová doma. Opravdu zvláštního kamaráda ten chlapec má. Podle vzhledu i podle tohoto domácího mazlíčka to skoro vypadá, jakoby do SuperStar zavítal rovnou ze školy čar a kouzel. Místo toho, aby však kouzlil on, začala jakési čáry máry provádět Katarina Knechtová s jeho psychikou. Výsledek stál za to! Jakub postoupil.

Zajímavých soutěžících bylo vskutku mnoho. Buď se zajímavým hlasem, se zajímavým příběhem anebo se zajímavým projevem. Nejvíc ze všech v tomto díle rozparádil porotu Matěj Beránek, který zazpíval píseň What Does The Fox Say? od dua Ylvis. Matěj Ruppert s Benem Cristovao si při jeho vystoupení dokonce zatančili na stole. Katarina ho podezřívala, že snad bere nějaké drogy. Ani u jeho druhé písně od Karla Gotta porotci nestačili zírat. Poprvé od Pala přišla opravdu drsná slova.

Výrazných osobností v tomto díle SuperStar 2018 bylo ještě daleko víc. Pokud jste ho neviděli, najdete ho už teď na Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze