Petra Svoboda
Zdroj: Herminapress.cz
Dobrý tip

PROZRAZENO: Co bude dělat krásná Petra Svoboda o podzimních večerech? Řekla, co ji inspirovalo!

30. 10. 2017

Krásná moderátorka Televizních zpráv Petra Svoboda alkoholu příliš neholduje. Občas si ale stejně jako mnoho lidí nějaký drink dá, a tak prozradila, co plánuje dělat o podzimních večerech. Inspiraci chytila na večírku nového bylinného likéru.

9 fotek
V industriálních prostorách bubenečské čistírny odpadních vod se konal velkolepý zahajovací večírek na počest nového drinku. Oficiální představení bylinného likéru, který je určen především generaci tzv. mileniálů, si nenechala ujít ani řada známých osobností českého showbusinessu.

Úvodním slovem hosty uvítal choreograf a kreativní producent Yemi A. D. z Tvoje Tvář má známý hlas, o hudební program se mimo jiné postaral mileniál Adam Mišík, který vystupoval v první řadě oblíbené hudební reality show. V publiku se objevila a nový drink s mottem "Podívej se lišce do očí - jeden pohled nestačí" přišla ochutnat například zpěvačka Tereza Kerndlová se svým manželem nebo krásná moderátorka TV Nova Petra Svoboda.

A jak to má s alkoholem právě oblíbená moderátorka, kterou můžete pravidelně vídat v Televizních novinách? „Piji příležitostně, ale radši mám něco jemného. Likér s příchutí poměranče a celá trochu tajemná image, která je s ním spojená, mě zaujala,“ pochválila Petra nový alkoholický nápoj. „Na večírku jsem se inspirovala pár recepty a teď se těším, jak zkusím namíchat vlastní koktejly. Takže mám o zábavu na podzimní večery postaráno,“ prozradila tím své plány do pochmurných podzimních dnů. A co vy, dali byste si také nějaký dobrý drink?

Autor: bin

Diskuze