Pavel Novotný
Zdroj: isifa.com
Šťastný synáček

Protekční spratek Pavel Novotný vyhrál milion korun. Je v tom hazard!

11. 8. 2013

Pavel Novotný (32) přiznává, že má k hazardu blízko. Jeho vítězství v pokerovém turnaji to víceméně potvrdilo. Pavel si prý poctivou hrou tak přišel na devět set tisíc korun. Soupeři tvrdí, že je to z protekce!

V Čechách proběhl největší pokerový turnaj, který se uskutečnil v Pardubicích, a zúčastnilo se ho celkem 450 hráčů z celé Evropy. Mezi hráči byl i syn baviče Petra Novotného, Pavel. Ten skončil na čtvrtém místě a přišel si tak na téměř milion korun. Ne všichni mu ale výhru přáli.

“Novotný musel soupeřům vyhrožovat, že jim tatínek vyhlásí válku, jinak si to neumím vysvětlit, jak se mu podařilo docílit takové částky. Náleželo mu minimálně o dvě stě tisíc korun méně,“ svěřil se super.cz jeden z hostů.

“Moje výhra je absolutní rekord. Uhádal jsem si nejvíc a jsem rád, jak mi to všichni od srdce přejí. Zasloužím si to nejvíc. Zatímco ostatní tam před finále chrápali nebo kalili, já celou noc studoval polské soupeře na finálovém stole. Dobře jsem se na ně připravil,“ říká spokojeně Pavel.

ČTĚTE VÍCE O TOMTO POKEROVÉM TURNAJI

 

 

VÁŠ PŘÍBĚH: POMOC, ze syna je gambler!
VAŠE PŘÍBĚHY: Mou závislost na hrách nezlomila ani smrt kámošky
Pozor: Závislost na vibrátoru získáte velmi snadno!
Spoléhala jsem se na kartářku, ale dopadlo to jinak

Autor: eja

Diskuze