Baba Vanga - 1
Zdroj: Todaynews24h
Je to možné?

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Co Baba Vanga předpověděla Evropě? Její nové varování míří na nás!

Aktualizováno 8.4. 2016 13:36

Její nadpřirozené schopnosti se začaly projevovat už když byla dívka. Někteří lidé ji sice považují za blázna nebo lhářku, ale její předpovědi jsou až děsivě pravdivé.

3 fotky
Baba Vanga byla známá bulharská věštkyně, která se jednoho večera ztratila v bouřce. Když ji lidé z vesnice našli, měla poraněné oči a nedokázala vysvětlit, co přesně se jí stalo. Už odmala milovala léčení a věnovala se bylinkářství. Zemřela 11. srpna 1996, ale zanechala světu řadu proroctví, z nichž se některé skutečně udály. Dokonce až s děsivou pravdivostí.

Mezi ty nejstrašnější ale patří právě ty, které se podle bulharské věštkyně teprve mají stát. Za devět let by Evropa měla přicházet o velké množství obyvatel a být málo osídlená. Rok 2043 pak bude podle Baby Vangy pro Evropu zlomový, protože tento kontinent zaplaví muslimové, kteří zde mají dokonce vládnout.

V roce 2196 pak čeká Evropany smísení s asijskou rasou, které má být důsledkem rozpadu suverenity evropských národů. Může se tohle opravdu stát? Situace posledních let tomu bohužel dost napovídá...
 

Autor: lor

Diskuze