Reklama
Reklama
Tony Emms - 2
Zdroj: facebook.com
Slzička ukápne

PRO TOHLE BYCH I ZEMŘEL. Nádherným postem o své lásce dojal muž celý internet

5. 2. 2016

Typickým příkladem, kam až může sahat láska k rodině, je tento post na Facebooku, který nedojal jen mužovu manželku, ale i celý svět. Co v něm bylo?

Muži jménem Tony Emms se podařilo dojmout celý svět jedním jediným příspěvkem na Facebooku. Už jen samotná fotografie, kde sladce spí jeho manželka Charlotte s dítětem, je roztomilá. Ale to jste ještě neviděli to hlavní!

Muž totiž k fotografii přiložil dlouhý text, ve kterém popsal, jak dříve přemýšlel o tom, co asi tak jeho žena dělá, když on je celý den v práci. Myslel si totiž, že jen sedí s dítětem a kouká na televizi. Když si ale sám vyzkoušel, co takový den s malým dítětem obnáší, uvědomil si, jak je jeho žena vytížená, úžasná a statečná.

"Mojí ženu brzy ráno z postele vyžene dítě, které má hlad. Ona má hlad také, ale musí nejdříve nakrmit dítě. Potom sedí a hraje si s ním, pak mu vymění nechutnou plenku, opět si s ním hraje. Když dítě na chvíli usne, moje žena si zdřímnout nemůže. Žehlí prádlo, vyčistí dítěti hračky a začne mýt hrnce (...) Ona je zvláštní typ člověka, který dal všechno do výchovy svého dítěte. Opravdu je oba dva miluji a oba si zaslouží odpočinek."

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama