Štěpánka Fingerhutová - 10
Zdroj: Herminapress.cz
Srdce na pravém místě

Přiznání Štěpánky Fingerhutové: Kam dala výplatu z Ordinace? Nebudete věřit, co s penězi udělala

26. 7. 2017

Sympatická herečka Štěpánka Fingerhutová (21) se proslavila především rolí psychicky labilní Šárky Šedivé z Ordinace v růžové zahradě 2. S touto postavou však herečka nemá takřka nic společného a možná vás i překvapí, jak moc dobré srdce vlastně má. To, co totiž dělá se svými vydělanými penězi, je ojedinělé.

8 fotek
Štěpánka Fingerhutová si minulý týden vyrazila i se svou maminkou na soustředění Muže roku 2017, kde měla své pracovní povinnosti a vůbec poprvé si vyzkoušela moderování. V srpnu také usedne na finále této soutěže do poroty. „Je tu spousta fešáků,“ chválila si pánskou sestavu Štěpánka.

Při té příležitosti se mladá herečka rozpovídala i o tom, jak nakládá se svými financemi. Kdo by čekal, že po výplatě rovnou zaběhne do obchodů a bude peníze rozhazovat za drahé oblečení, ten by se šeredně spletl. „Za plat z Ordinace jsem vždy dávala určitou částku nějakému bezdomovci. Šla jsem k bankomatu, vybrala jsem si peníze a říkala jsem si: Ať přijde ten, kdo to potřebuje. Ty zážitky jsou krásné. Třeba poprvé jsem to udělala na Národce a byla jsem z toho hrozně vyklepaná. Přišel ke mně pán s igelitkou, který vypadal jako bezdomovec. Ale bylo mi to blbé, a tak jsem se ho zeptala. A on říkal, že je na ulici teď šestnáct let a že si koupil za poslední peníze zimní bundu. Tak jsem mu dala peníze a on mi říkal: To si děláte legraci. Byl to krásný pocit a já vím, že se mi to jednou vrátí. Je to lepší, než to poslat někam na účet,“ rozpovídala se pro Prásk.tv Štěpánka.

Herečka dodala, že nikdy nešlo o nějakou závratnou částku. „Já jsem ty peníze měla schované a čekala jsem, až přijde člověk, který mi bude sympatický a budu vidět, že ty peníze potřebuje. A ty lidé vždy přišli okamžitě. Mně to udělalo hroznou radost. Myslím si, že je fér odvádět peníze tam, kde je to třeba, pokud si člověk vydělá určitý obnos. Všichni mi vždy hrozně děkovali a nechápali, že za to nic nechci. Jedna bezdomovkyně se třeba i rozbrečela. Nikdy jsem to ale nedala nikomu, kdo vyloženě na ulici žebral,“ doplnila seriálová Šárka, které je charita velmi blízká. Víc takových lidí!

Autor: niž

Diskuze