Nika Doné
Zdroj: Instagram
Statečná žena

PŘIZNÁNÍ: Proč se Nika doopravdy přihlásila do Robinsonova ostrova? Strašně to bolelo, říká!

11. 3. 2017

Nikola Doneová alias Nika je soutěžící z Robinsonova ostrova, která má pro strach uděláno. Už na první pohled se odlišuje od ostatních, a to právě kvůli svému vzhledu – má oholenou hlavu, což je u holky poněkud netradiční. A proč se vlastně do Robinsonova ostrova přihlásila?

9 fotek
Jak můžete vidět každé pondělí a středu v reality show Robinsonův ostrov, Nika rozhodně není žádná cukrová panenka. Je velmi statečná, dokáže bojovat a umí si poradit v těžkých situacích. Zajímá vás, proč se vlastně do tak drsné show přihlásila?

Nika se rozhodla potěšit fanoušky a na sociální síti se rozpovídala o svém životě. Mimo jiné přiznala i to, proč do show ve skutečnosti šla.

„Strašně moc jsem si chtěla prožít něco velkýho, něco jiného než doposud, ačkoli jsem od svých 5 let jezdila pravidelně na tábory a účastnila se různých bojovek, v dospělosti mi za prvé tyto zážitky strašně začaly chybět, a to nejdůležitější, strašně jsem toužila po tom poznat, jaké to je nic nemít, být bez telefonu, bez elektřiny, bez možnosti si koupit jídlo, být uprostřed všeho a ničeho, chtěla jsem víc poznat sama sebe jako člověka mimo systém a poznat ten pravý pocit bytí, a to se mi splnilo, protože i když to tam strašně bolelo a bylo to těžký, tak když zrovna nebyla bouřka a ležela jsem v noci v písku, bez telefonu, mimo civilizaci, nevěděla jsem, kde jsem, ani jaký je den ani kolik je hodin a nad hlavou mi zářilo biliony hvězd, poznala jsem víc hodnotu toho, že mi tluče srdce. To bylo přesně to, kvůli čemu jsem se tam ocitla, a ty ostatní věci kolem, to už bylo jen všechno to kolem, ale já jsem si z toho vzala víc než jen hru,“ prozradila své pocity Nika.

Jak si dál na Robinsonově ostrově povede, můžete sledovat už v pondělí večer na Nově.

Autor: niž

Diskuze