Jan Cina
Na pódiu Cina – vystoupení je psina!

PŘIZNÁNÍ Jana Ciny před vystoupením Madonny: Jsem stále nespokojený člověk!

6. 9. 2016

V neděli večer odstartovala na televizi Nova druhá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas. Jedním z hvězdných účinkujících byl i Jan Cina (28), který si ihned získal fanoušky zábavným vystoupením Madonny.

13 fotek
Jan Cina je osmadvacetiletý rodák z Prahy, kterého dosud diváci znali například z Ordinace v růžové zahradě 2. Nyní je však jedním z hvězdných soutěžících v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas a hned od prvního dílu je všem asi jasné, že se v Česku zrodil nový talent. Jan Cina je výborný zpěvák, herec i tanečník a navíc velmi zábavný a milý kluk.

Jeho vystoupení Madonny bylo naprosto famózní a ti, co ho dosud neznali, si ho nejspíš budou už navždy pamatovat. Jan předvedl kromě výborného zpěvu i skvělé pohyby, kterými Madonnu dokonale napodobil. Věřili byste ale, že je Honza velký trémista?

„Ano, jsem největší trémista. A je to čím dál tím horší. Já vlastně vynakládám veškeré úsilí na to, aby to nevypadalo, že jsem nervózní. S trémou bojuji tak, že si vždycky řeknu, že si to jdu užít. A to nemluvím jen o Tváři, ale vlastně o čemkoli, co dělám. Takže se snažím to brát s nějakým nadhledem,“ prozradil Cina, na kterém však žádná nervozita vůbec vidět není.

A jak si zatím užívá líčení a trávení času v maskérně? „Na Madonnu jsem neměl tak složitou masku, takže zatím mi to líčení a tak vůbec nevadí. Je to vlastně příjemné, je to taková masáž obličeje. Nehty, které jsem měl nalepené, byly tedy nepříjemné, a tak jsem je nosil už celý den, abych si na ně zvykal. A stejně jsem jeden ulomil,“ sdělil herec a dodal: „Vystoupení chci mít perfektní, v tom jsem puntíčkář. Takže jsem vlastně stále nespokojený člověk. Což je na jednu stranu asi dobře, ale je to hrozně náročné.“

Autor: niž

Diskuze