Reklama
Reklama
Nepovedené plastiky
Zdroj: isifa.com
Šilhá prsy

Příšery s.r.o: Které české krásky změnily ruce chirurgů v plastová monstra?

Aktualizováno 27.1. 2015 12:49

Nateklé žabí rty po plastické operaci jste už asi viděli. Jeden čas nimi udivovala i Miss World Táňa Kuchařová.

10 fotek
Vybrali jsme čtyři české modelky, u kterých se nedá mluvit o úplně povedených plastických operacích. Monstra to samozřejmě nejsou, ale něco jsme do titulku dát museli, že ano.

Eliška Bučková
Z modelek, které jsme vybrali, je Eliška určitě nejkrásnější. Vždyť je také velmi úspěšnou misskou. Ale asi z důvodu krachujícího vztahu s milionářem Malinou si myslí, že musí něco změnit. A tak si kromě silikonových prsou dofoukla také pusu.

Dominika Mesarošová
Bývalá tanečnice u tyče údajně pracovala i jako drahá prodejná žena. Ale to už je minulost, dnes je z ní úspěšná podnikatelka se vším možným kolem ženského těla a hlavně, tuk z břicha si nechala nastříknout do horního rtu. Dobrou chuť.

Taťána Makarenko
Umělými ňadry se vypracovala z hostesky a tanečnice do povědomí lidí. Přitom dřív byla ráda za sto korun na hodinu. Dnes už má dost peněz na to, aby si mohla vylepšit své ne úplně dokonalé plastiky.

Vlaďka Erbová
Bývalá recepční v televizi Nova má spoustu předností, ale také jednu slabost. Nesou se zvěsti, že jedno ňadro má menší a tak trochu neforemné. A některé snímky to i dokazují.

Melanie Griffith
Pro porovnání přidáváme americkou herečku, která se tak dlouho snažila být stejně mladá jako její bývalý přítel Antonio Banderas, až ze sebe udělal zrůdu jako z hororu. Při pohledu na ni je jasné, že Češky ještě mají co dohánět.

Anketa

Která česká kráska má nejméně povedené plastiky?

Hlasovalo 452 lidí.


ČTĚTE TAKÉ:
Plastika v patnácti? Nic není nemožné
Tereza Kerndlová: Hezké holky to mají snazší! ROZHOVOR
 

Autor: pul

Diskuze

Reklama
Reklama