Reklama
Reklama
Princ William - 1
Zdroj: Profimedia / Youtube
Srdce na spravném místě

Princ William kvůli smrtícímu požáru v Grenfell Tower porušil královský protokol! Co provedl?

19. 6. 2017

Není to ani týden od požáru domu Grenfell Tower, který vzal život více než sedmdesáti obyvatelům. Mnoho rodin truchlí za své tragicky zemřelé příbuzné a ani královskou rodinu nenechala situace chladnou. Princ William dokonce porušil protokol!

5 fotek
Fatima Jafari (78) je jednou z těch, která kvůli tragickému požáru v obytné budově Grenfell Tower přišla o někoho blízkého. Její manžel Ali Yawra Jafari se snažil uprchnout z 11. patra hořící budovy.

K úprku se rozhodl použít výtah, protože hořící schodiště plné hustého dýmu bylo neprůchozí. Býval by se i zachránil, ale protože se výtah zasekl, zůstal v něm uvízlý. Pak už Fatima ani její dcera o Alim nic neví. Je tedy bohužel velmi mizivá naděje, že by požár přežil.

Princ William s královnou Alžbětou II. po tragédii navštívili oběti požáru a jejich rodiny. Mezi nimi byla i zmiňovaná žena, které uvízl manžel ve výtahu. Když William Fatimu uviděl, podle deníku The Sun neváhal a na místě ji objal. A to je pro členy královské rodiny na veřejnosti naprosto nepřípustné! Objímání a jiné intimní projevy náklonnosti si správně nesmí dovolit. On však ukázal, že jsou situace, kdy má cit a empatie navrch před jakýmkoli protokolem. Klobouk dolů!

Být tak princeznou... Mají skutečně pohádkový život?
Unikátní fotografie po 100 letech! Tři generace královské rodiny!

 

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama