Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: facebook, The Royal Family
Úspěšný rok

Princ Harry oznámil radostnou novinu: Velké štěstí těsně před svatbou!

17. 4. 2018

Britský princ Harry prožívá asi nejkrásnější období ve svém životě. Blížící se svatbu s krásnou Meghan Markle (36) doplňuje ještě jedna úžasná novina, kterou sám v pondělí veřejnosti oznámil.

7 fotek
Britský princ Harry se přesně za měsíc žení se svojí krásnou americkou herečkou Meghan Markle. Poslední měsíce se v souvislosti s ním neřeší téměř nic jiného než svatební přípravy. Teď, několik týdnů před svatbou se ale Harrymu naskytla příležitost zastat funkci, ke které se také jen tak někdo nedostane.

Jde o dosud nejvyšší funkci prince Harryho. Královna Alžběta II. je hlavou Společenství národů (Commonwealth), a tak jmenovala svého vnuka ambasadorem mládeže Společenství národů. To znamená, jak píše Reuters, že bude podporovat mladé lidi, aby efektivně využívali možnosti tohoto společenství.

Ažlběta II. ho pro tuto funkci jmenovala, aby udělal monarchii modernější a relevantnější. „Vím, že jako ambasador mladých lidí budu s vámi držet krok. Náplní mojí práce bude naslouchat vám a zajistit, aby se vaše myšlenky, obavy a naděje dočkali odezvy,“ prohlásil princ Harry na otevření fóra Společenství národů. Kromě Harryho se bude v této funkci angažovat částečně i jeho budoucí manželka Meghan, která ho bude v činnostem pro společenství podporovat.
 

Autor: bin

Diskuze