Sarah Louise Bryan - 1
Zdroj: Twitter
Splněný sen

PŘES NOC SLAVNOU: Žena vymyslela šaty, které z ní udělaly milionářku! Neuvěříte, z čeho jsou vyrobené

28. 3. 2016

Kreativitě se meze nekladou a někdy může přispět k nápadu, který se dá považovat za "bombu". To zažila na vlastní kůži Sarah Louise Bryan (27). Co se jí povedlo?

8 fotek
Sarah Louise Bryan ze Sutton Coldfieldu, matka dvou dětí a módní návrhářka, toužila vymyslet něco, co by zaujalo svět módy a přineslo jí úspěch. Jenže tyhle věci bohužel nejdou na povel, a tak si Sarah musela počkat. Jednou večer, když usnula, se jí zdál zvláštní sen.

"Můj nápad ke mně přišel jednou v noci, když jsem padla únavou a usnula. Asi jsem snila. Bylo to jako Heuréka, neskutečný okamžik - viděla jsem extravagantní šaty vyrobené z barevných bonbonů," řekla Sarah pro Birmingham Mail. A tenhle nápad považovala za osudový, proto se rozhodla ho uskutečnit.

"Vyskočila jsem z postele a hned jsem na internetu googlila, jestli někdo už takové šaty nevytvořil. Byly neuvěřitelné, jako z dílny Lady Gaga. Druhý den jsem měla hodně práce, trvalo měsíce, než jsem je dokončila." Návrhářka použila 145 pytlů sladkostí a 90 tub lepidla! Obrázek šatů zveřejnila na sociálních sítích a vzbudila tím obrovskou vlnu zájmu. Najednou bonbonové šaty chtěli všichni a Sarah se peníze jen hrnuly.

"Mám krásný sporťák a svým dětem můžu dopřát všechno to, co jsem před rokem nemohla. Teď spolupracuji s celebritami a dostávám nabídky ze všech stran. Je to jako bych žila sen, ze kterého se nechci nikdy probudit!"

Autor: lor

Diskuze