Zdroj: TV Nova
Jiskry budou lítat

Premiéra nového seriálu Specialisté bude pěkně žhavá! Jakub Štáfek to rozjede se Zuzkou Kajnarovou

16. 1. 2017

Je to tady! Dnes večer začíná nový kriminální seriál TV Nova Specialisté! V hlavní roli můžete vidět například i Jakuba Štáfka, kterého znáte ze seriálu Ulice. Ten to na úvod pořádně rozbalí!

Už dnes večer odstartuje na Nově nový krimi seriál Specialisté. V hlavních rolích se můžete těšit na Davida Prachaře, Marka Adamczyka, Jakuba Štáfka a Zuzanu Kajnarovou. Kromě kriminálních případů se vyšetřovatelé budou potýkat také s radostmi i strastmi svých soukromích životů. A hned v úvodním díle to bude pořádně jiskřit mezi Lukášem (Jakub Štáfek) a Zuzanou (Zuzana Kajnarová). Je ale jejich láska skutečná?

Seriál je natáčen v autentických reálech Prahy. Úvodní díl s názvem Útěk podle jízdního řádu se odehrává na velmi rušných místech v centru města – právě zde došlo k přepadení klenotnictví a specialisté tak mají o práci postaráno - jeden z prodavačů je vážně zraněn a lupiči jsou na útěku. Unesou tramvaj s cestujícími, mezi kterými je i policejní šéf Vondráček (David Prachař), Podaří se mu společně s jeho týmem situaci zachránit?

Na pilotní díl seriálu Specialisté se dívejte DNES večer ve 20,20 hodin na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze