Reklama
Reklama
fantom
Zdroj: isifa.com
Galerie Prásk.tv

Premiéra Fantoma opery: Krásná Nývltová, sexy Laurinová a vysmátý syn Bartošové

15. 9. 2014

Fantom opery měl premiéru. Muzikálovou událost roku si nenechal ujít syn Ivety Bartošové Artur Štaidl, bývalá první dáma Dagmar Havlová ani představitel Limonádového Joa Karel Fiala.

5 fotek

Mezi ostatními hosty byla také Ornella Štiková s babičkou, Hana Gregorová, které přesně před rokem zemřel manžel Radek Brzobohatý, i manželé Hana Zagorová se Štefanem Margitou. Podívejte se do galerie.

„Jsem sice producent, ale ne, jak bývá občas zvykem, zabývající se jen financemi. Podílel jsem se na výběru většiny lidí, kteří se kolem Fantoma opery pohybují. Jsem muzikant a producent, který má už něco za sebou, takže chci mít o všem přehled a hlavně chci vědět, jak si všichni na scéně i v zázemí vedou. Tenhle muzikál jsem si vybral proto, že patří mezi nejhranější a nejúspěšnější. Jeho premiéra proběhla 27. září 1986 v Londýně a hraje se tam dodnes, takže věřím, že se bude líbit i u nás,“ uvedl František Janeček.

„Zkoušíme intenzivně už řadu měsíců. Fantom opery je a určitě bude skvělé představení, ale na druhou stranu i hodně náročné. Třeba já jsem za dobu, co zkouším, zhubla šestnáct
kilogramů, ale ničeho nelituji naopak, jsem ráda, že si mohu zahrát a zazpívat hlavní ženskou roli. K tomu ovšem i tančím, což byla před začátkem zkoušek pro mne absolutní novinka. Ale máte-li motivaci, všechno jde. A já jsem, vzhledem k lehce pokročilejšímu věku, zvládla i to tancování,“ s úsměvem řekla představitelka Christine Daaé, Monika Somerová.

Autor: mivr

Diskuze

Reklama
Reklama