Zahrada na náklaďáku - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Nádherné

Přeměnit korbu auta v nádhernou zahradu? Pro Japonce žádný problém! FOTO

15. 7. 2018

Zahradnictví se stále více stává luxusní záležitostí. Zalíbení v něm nachází poslední dobou i mladá generace. A právě mladí Japonci se rozhodli soutěžit v tom, kdo na korbě auta udělá nejhezčí zahradu. Podívejte se, jaká nádherná díla vznikla.

13 fotek
Pro zahradu už není potřeba žádného velkého pozemku nebo prostorné střechy, stačí korba auta. Nevěříte? Mladí Japonci dokonce o nejlepší zahradu na zadní části auta vyhlásili soutěž.

Stačí trocha kreativity a představivosti a je možné vše. Každoroční Kei Truck Garden Contest, který pořádá Japonská federace krajinných dodavatelů, je toho důkazem. Kei Trucks jsou malé nákladní plošiny, které se běžně používají v japonském stavebním průmyslu a pro terénní úpravy. Každý rok krajináři z celé země své vozy přetvářejí v úžasné zahrady.

Místo nákladu propracovaná kouzelná zahrádka. Přesně tak by se dala popsat každá, která na korbě vozů vznikla. Každá má jiný design, od tradiční japonské zahrady, až po moderní zahradu s osvětlením či vodou. V malém prostoru tak vznikají neuvěřitelně složité scenérie. Takže, pokud i vy chcete krásnou zahrádku, ale myslíte si, že pro to máte příliš malý prostor, můžete se zkusit inspirovat od těchto lidí.

Autor: mk

Diskuze