Noid a Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia
To by do něj nikdo neřekl!

PO LETECH ODHALENO: Proč nevydrželo manželství Noida a Lucie Bílé? Může za to sex!

14. 5. 2017

Dlouho se spekulovalo o tom, proč se vlastně rozpadlo manželství Lucie Bíle (51) a Václava Noida Bárty (36). Nyní vyplula na povrch hodně zajímavá informace, která všechny dost překvapila.

6 fotek
Je tomu už devět let, co se rozpadlo manželství rockera Václava Noida Bárty a zpěvačky Lucie Bílé. Dlouho dobu se spekulovalo o tom, proč se slavný páreček nakonec rozešel. Hodně se mluvilo o tom, že za rozpadem ostře sledovaného vztahu stojí věkový rozdíl mezi Luckou a Vaškem. Nyní ale na povrch vypluly hodně intimní informace, podle kterých bylo všechno úplně jinak.

„Václav a Lucie si moc nerozuměli v intimním životě. Lucka je mnohem více náruživá, zatímco Vašek si na intimnosti moc nepotrpí,“prozradil blízký kamarád zpěvačky serveru expres.cz. Tato informace je však hodně překvapivá, jelikož Noid budí dojem, že je to naprostý lovec žen.

Podle všeho tak nebyl problém v tom, že je Lucka o pár let starší a Vaškovi by nestačila. Ba právě naopak. Jestli je však i tohle jeden z důvodů, proč Vaškova nynější manželka Gabriela Dvořáková (28) hledala štěstí v náručí svého plastického chirurga, se nejspíš nedozvíme. Snad jednou najde Václav někoho, s kým si bude rozumět ve všech oblastech svého života.

Jaký jarní detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR
Bílá: Co ji v životě žene dál?

Autor: mic

Diskuze