Reklama
Reklama
Iva Pazderková
Zdroj: TV Nova
Věděli jste to?

PŘEKVAPIVÉ ODHALENÍ: Iva Pazderková byla v minulosti vdaná za hvězdu Ulice!

21. 8. 2017

Ivu Pazderkovou (37) si lidé pamatují především díky porotcování v show Tovje tvář má známý hlas. Málokdo ale ví, že byla herečka v minulosti vdaná za herce, který hrál v seriálu Ulice. Kdo to byl?

7 fotek
Iva Pazderková se v televizi Nova projevila jako multi-talentovaná žena a v první řadě překvapila svým úžasným zpěvem, pohybovým nadání a hlavně nesmírnou skromností. Ač si sama nevěřila, její výkony byly obdivuhodné. Možná právě proto přilnula později k dalším řadám Tváře jako jedna z porotců. Od té doby média řešila soukromí známé krásky. Jedno ale asi doteď věděl opravdu málokdo.

Iva byla v minulosti vdaná za herce z Ulice! O koho jde? Je jím představitel profesora psychologie a manžel Lídy Farské Jan Kostka v podání herce Luboše Veselého (64)! A jak to mezi nimi kdysi začalo? „To už je alespoň 10 let. Poznali jsme se během představení v Divadle v 7 a půl. Iva byla tehdy na škole, a protože tam hráli její spolužáci z brněnské JAMU, tak se na to chodila dívat. Bylo to divoké období. Tenkrát se dost pilo a pořádaly se večírky po představení. Iva tam chodila se spolužáky, a tak to vlastně vzniklo,“ rozpovídal se pro expres.cz Luboš.

A jaký byl jejich vztah? „Byli jsme spolu dva roky s tím, že Iva dostala nabídku na Fidlovačku, takže jsme vlastně už rok poté, co jsme se stali manželi, bydleli odděleně. Já v jejím bytě v Brně, který poté vyměnila za pražský, a ona v Praze. Viděli jsme se pak třeba jen dvakrát nebo třikrát do měsíce a často jen na otočku, takže jsme spolu de facto nežili, ani jsme nefungovali jako partneři,“ přiznal herec s tím, že dnes se s Ivou sice nevídají, ale jinak o ní dodnes smýšlí pouze v dobrém. Jejich vztah skončil, protože měl každý o životě jiné představy. O Ivě však říká, že je to neuvěřitelně inteligentní a nesmírně citlivá žena a že nikoho takového ve svém životě nepoznal. Takže sice konec špatný, ale všechno dobré.

Luboš Veselý je v současné době partnerem Bohdany Pavlíkové (40), kteoru mohou diváci Ulice znát jako Jindru Pražákovou. Tu v seriálu brzy čeká porod dítěte, kterého čeká s Bedřichem Liškou. Jak to celé dopadne? To sledujte v Ulici od pondělí 21. srpna každý všední den v 18,25 na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama