Ljuba Krbová - 3
Zdroj: Jakub Deml
Slibné vyhlídky

PŘEKVAPIVÉ: Ljuba Krbová promluvila o odchodu ze seriálu Ulice! Jaké má plány?

16. 6. 2017

Ljuba Krbová (58) alias Anička Lišková je se seriálem Ulice spjata od samého počátku, což je neuvěřitelných téměř dvanáct let! To je pěkně dlouhá doba, a tak se nabízí otázka, jestli jí už Ulice za ty roky trochu neomrzela. Odpověď vás překvapí!

5 fotek
Známá a oblíbená herečka Ljuba Krbová je od prvních dílů Ulice spjatá s postavou hodné a pokorné Aničky Liškové. Ta si v seriálu prošla poslední dobou skutečným pekle, které na její postavě zanechalo vážné psychické následky. Za těch dvanáct let celkově Anička zažila poměrně dost napjatých a vážných situací, ale současná nevěra a nemanželské dítě Bedřicha ji zasáhly asi nejvíc.

Natáčení scén, kde musí herečka co nejdůvěrihodněji zahrát psychicky nemocného člověka, pro ni bylo náročné. „Určitě mě to víc vyčerpává, jsem unavenější než obvykle. Protože když chcete, aby ten váš výkon působil věrohodně, musíte si to prostě pustit dovnitř a evokovat v sobě pocity, které nejsou zrovna příjemné,“ svěřila se herečka pro Blesk tv.

Herečka si zkrátka v Ulici zkusila už mnohé v rámci své role, a tak se nabízí otázka, jestli toho po těch letech nemá tak trochu dost. Odpověď samotné herečky ale může všechny fanoušky její i seriálu uklidnit: „Kdybych skončila, bylo by mi opravdu, ale opravdu smutno. Já byla před Ulicí na volné noze a chyběl mi ten pocit, že někam patřím. A ten mi Ulice dala, mám v ní zázemí, je to jako pracovat s rodinou. Kdyby mě to nebavilo, tak už to dávno nedělám, ale mě to baví moc. Takže doufám, že Anička Lišková z obrazovek jen tak nezmizí!“ Fanoušci si tak mohou oddychnout - Anička Lišková v Ulici ještě bude!

Anička z Ulice opustila Bédu! Udělala správné rozhodnutí?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

Autor: bin

Diskuze