Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Rafinované a sexy

PŘEKVAPIVÉ FOTO: Ewa Farna na Slavících šokovala svým vzhledem! To od ní nikdo nečekal

26. 11. 2017

Jednou z hlavních hvězd Českého slavíka byla i zpěvačka Ewa Farna (24). Ta má ale tu smůlu, že více než na její talent, se lidé často zaměřují na to, jak aktuálně vypadá. Jak si se svými oblými křivkami poradila tentokrát?

11 fotek
Slavnostní galavečer ankety Český slavík je příležitostí, kde se hodnotí nejen výkony jednotlivých interpretů, ale i jejich róby, které pro daný večer zvolili. V hledáčku módních kritiků je často i stříbrná Slavice Ewa Farna. Ta je často kritizovaná kvůli své rozměrnější postavě. Se zpěvačkou je to v tomto směru jako na houpačce. Jednou to vypadá, že se konešně svých přebytečných kil úspěšně zbavuje a za měsíc zase její ženské křivky plní titulní stránky novin.

Na předávání Slavíků zvolila ale Ewa tentokrát velmi rafinovaný model, který skvěle zakryl její problematické partie. Celočerný overal s lesklou vlečkou zpěvačku opticky zeštíhlil, zároveň však Ewa nezapomněla na své dvě přednosti, které ráda odhaluje ve výstřihu. Ewě se to zkrátka letos vážně povedlo a na rozdíl od mnoha jejích dřívějších modelů své nedostatky skryla a přednosti vyzdvihla.

Zpěvačka se umístila v kategorii Nejlepší zpěvačka na krásném druhém místě. Sama tomu nemohla uvěřit, což potvrzují i její slova během klasické děkovné řeči na podiu: „Tuhle cenu jsem opravdu nečekala,“ ač to zní jako klišé, zpěvačka skutečně vypadala, že ji umístění hodně příjemně zaskočilo. Na pódiu se rozplakala a téměř neměla slov. Slova díků však patřila hlavně jejímu milému a zároveň členovi její kapely Martinu Chobotovi „Jsem šťastná v práci, mám skvělý tým. Děkuju manželovi, že to se mnou dává. Seš frajer. To by jen tak někdo nedal,“ vyjádřila láskyplný obdiv Ewa. Skončila tak hned za již dvacetinásobnou zlatou Slavicí Lucií Bílou (51) a v kategorii předběhla Lucii Vondráčkovou (37), která se umístila třetí.

Autor: bin

Diskuze