Jakub Prachař a Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Profimedia
To zvládne...

PŘEKVAPIVÉ: Čeho se Agáta Prachařová tolik bojí? Promluvila o manželovi i blížícím se porodu!

7. 8. 2017

Agáta Prachařová (32) je už v pokročilém stádiu těhotenství, a tak je téma rodičovství a porodu dost aktuální téma. Jak to má s porodem ona i manžel Jakub?

7 fotek
Modelka Agáta Prachařová se už sice nemůže dočkat svého druhého potomka, holčičky, kterou čeká s hercem Jakubem Prachařem (32), ale přesto vyjádřila velké obavy. „Bojím se porodu, protože vím, jak to bolí. U prvního jsem se bála, říkala jsem si, že třeba ani nepoznám ty kontrakce a porodím doma. Teď vím, že to stoprocentně poznám. Fakt se bojím,“ přiznala své obavy modelka pro Blesk Magazín.

A bude u porodu alespoň Agátin manžel? „Bude, a byla to úplně přirozená diskuze. Vlastně ho ani nenapadlo tam nebýt. Já jen doufám, že nebude mít někde práci a stihne to. Vzal si volno na termín porodu, ale může to být klidně dřív, i později... Ale věřím, že si to nějak zařídí. Kryšpína jsem třeba rodila čtrnáct hodin, a to bych řekla, že by to stihnout mohl. (směje se).“

Agáta má termín porodu na přelomu září a října, přesné datum však prozradit nechtěla. Ani jméno pro holčičku dosud definitivně nemá vybrané. Tak snad bude probíhat vše v pořádku a my se už za necelé dva měsíce budeme moct radovat z příchodu malé Prachařové na svět!

Agáta Hanychová: OTĚHOTNĚLA JSEM NÁHODOU!
Přeskočilo jí? Agáta Prachařová se v metru vrhala na cizí lidi

Autor: bin

Diskuze