Milan Peroutka
Zdroj: Instagram
Aspoň ušetří

Překvapený Milan Peroutka: Nebudete věřit, co mu někdo poslal poštou!

11. 6. 2017

V sobotu se v pražské O2 aréně konaly hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si mohli vychutnat jedinečnou atmosféru a měli během vystoupení i husí kůži! Jednou z hvězd byl samozřejmě i populární Milan Peroutka (27), který se představil jako Mika.

5 fotek
Milan Peroutka si na koncertě připomněl své úspěšné vystoupení s písní Grace Kelly, se kterým také v jednom díle třetí řady Tváře zvítězil. „Málokdy vystoupím z výtahu, aby přede mnou bylo 10 tisíc lidí. Je to krásný. Myslím, že lidi dostávají od koncertu to, co čekali. Tak snad budou odcházet spokojení,“ sdělil Prásku.tv během koncertu Milan. „Je to nejvíc lidí, před kolika jsem kdy vystupoval. Paradoxně ten pocit není moc rozdílný. Nefunguje to tak, že by měl člověk větší trému proto, že na něj kouká víc lidí,“ doplnil zpěvák.

A jelikož se Milan ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas probojoval až do samého finále, popularita mu hodně vzrostla a stal se miláčkem dívek. Fanynky mu posílají dopisy, a to není všechno!

„Je mi to příjemné, když je nějaká pěkná reakce. Holky mi píšou a rozhodně tím neopovrhuji. Dokonce mi chodí psaná pošta do schránky, mnohdy mi fanoušci posílají nakreslené obrázky, což je takové kouzlo prostě, že otevíráte obálku a čekáte, co tam je. Navíc se stalo už i to, že mi přišlo třeba krmení pro psa. Je to hezké dostávat takové dárky. Popularita mě ale určitě nijak nezměnila,“ dodal vždy usměvavý Milan, který tak díky fanouškům hodně ušetří.

Autor: niž

Diskuze