Jan Cina a přítel Petr Vančura
Zdroj: profimedia.cz
Velký cestovatel

PŘEKVAPENÍ: Vítěz druhé řady Tvojí tváře Jan Cina balí kufry! Chce být sám

11. 6. 2017

V sobotu se v pražské O2 aréně konaly hned dva koncerty show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci měli během vystoupení husí kůži a atmosféra byla opravdu jedinečná! Nechyběl samozřejmě ani vítěz druhé řady Jan Cina!

8 fotek
Jan Cina se spolu s ostatními soutěžícími Tvojí tváře objevil v sobotu na pódiu O2 arény. Celá hala byla zaplněná fanoušky a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek! Cina se předvedl jako Ylvis s písní The Fox. „Všichni říkali, že to bylo hezký a povedený. A hlavně lidi byli úžasní,“ chválil si atmosféru hnědovlasý sympaťák. A jaké má teď vlastně plány?

„Za 24 hodin odlétám pryč na měsíc a budu cestovat po světě. Hrozně moc se na to těším. Začnu v Řecku a skončím ve Slovinsku, projedu toho hodně. Mezitím se snad také podívat do Etiopie s Člověkem v tísni, kam bych měl jet jako ambasador. Jedu cestovat proto, že jsem potřeboval už nějak vypnout. Plánoval jsem to už na podzim, ale pak toho bylo nějak hodně. Potřebuju být i sám a odreagovat se. Takže budu cestovat sám, ale ke konci se ke mně přidá Péťa, takže pak budeme mít i dovolenou spolu. Není to poprvé, co jedu takhle sám. Už jsem byl víckrát a mám to rád. Člověk si to užije úplně jinak, pozná nové lidi a tak,“ prozradil Prásku.tv Cina.

Honza si odpočinek určitě zaslouží, protože toho má v poslední době opravdu hodně. Nyní také pro TV Nova točí seriál Druhá šance a v létě bude točit pohádku. Zájem o jeho osobu podle jeho slov stále neutichl a lidé mu pořád hodně píšou. „Je to milé. Těší mě to,“ dodal Cina.

Autor: niž

Diskuze