Andrea Verešová na módní přehlídce v pasáži Černá růže - 12
Zdroj: isifa.com
Ale krásná je

Přehlídka podle Verešové: Průhledné prádlo, hádka s Faltýnovou a kalhotky naruby. GALERIE

8. 11. 2014

Slovenská topmodelka Andrea Verešová (34) nedodržela svůj slib, že končí s předváděním spodního prádla. Klidně šla i do průhledného. Ale celý večer se na ni řítil jeden průšvih za druhým.

11 fotek
Jak vidíte v galerii, odhalila v podstatě vše. Andrea Verešová je opravdu krásná a po dvou dětech má neskutečnou postavu. O tom není sporu. O ostatních jejich kvalitých kolují různé zvěsti. A po pravdě se na této módní přehlídce v pasáži Černá růže moc nepředvedla.

Moderátorka celé akce Agáta Prachařová prozradila deníku Blesk, že v zákulisí došlo k ostré hádce právě mezi Verešovou a její odvěkou sokyní Faltýnovou. Doslova tam prý zuřila válka.

"Jsem moc ráda, že jsem nemusela tuhle přehlídku jít. Protože to, co se dělo v zákulisí, bylo fakt vtipný. Verešová se tam pohádala s Faltýnovou o to, kdo bude přehlídku zahajovat. Celá atmosféra byla docela dusná. Je mi líto, že se po tolika letech nikam neposunuly a tyhle dvě matky od dětí se tam dohadují a dělají si tam naschvály," ohlásila výsměšně Prachařová.

Korunu všemu dala Andrea Verešová na závěr přehlídky. Agáta již zvala diváky na raut, když se slovenská modelka opožděně vynořila v posledním modelu. Podle informací Blesku si totiž oblékla kalhotky naruby a jejich otáčením promrhala čas vytýčený na závěrečnou promenádu. Na druhou stranu nebylo sporu o tom, že alespoň závěr byl naplno její.

Vedle Petry Faltýnové a Andrey Verešová předvedly své sexy postavičky Gabriela Dvořáková, Gabriela Soukalová, Tereza Fajksová, nebo také Taťána Makarenko.

Autor: pul

Diskuze