Marek Salvet - 1
Zdroj: Instagram
Holky, máte šanci?

Představitel Filipa Maléře kápnul božskou: Přítelkyni zatím nemá. Prozradil ale, kdo se mu líbí

6. 3. 2018

Herec Marek Salvet (14) oslaví brzy sladkých patnáct let, a tak je jasné, že se v tomhle věku o holky už přirozeně zajímá. Kdo se mu líbí?

6 fotek
Marek Salvet známý jako Filip Maléř z Ulice si v seriálu už prožil svoji první, spíše ještě dětskou, láskou s Martinou, která nakonec dala přednost středoškolákovi Benovi. Ve skutečnosti se ale Marek s děvčaty tak netrápí. Jako mladý, začínající herec, má spoustu fanynek. „Mám jich celkem dost. Píší mi hodně na sociálních sítích a já se s nimi snažím na oplátku komunikovat. Alespoň pěti denně odepíšu. Zatím je to spíš příjemné, ještě tu nebyla nějaká fanynka, která by mě nějak extra obtěžovala,“ prozradil pro časopis Rytmus života.

Jak také přiznal, přítelkyni zatím nemá, a tak i fanynky u něj mají nějakou šanci. Jaké typy dívek se mu líbí? „nemám úplně nějaký vysněný typ, ale víc se mi asi líbí blondýnky,“ říká mladý herec popravdě.

Ve volném čase chodí na fotbal a rád hraje videohry. Zkrátka činnosti, které v jeho věku baví patrně většinu kluků. Bohužel ale času je málo. Jak to všechno stíhá ještě společně se školou, ve které nemá žádný individuální plán? „Stíhám to asi tak, že to po většinu času právě nestíhám (smích),“ přiznává představitel Filipa Maléře.

A co ho v seriálu v blízké době čeká? „S Filipem tříská puberta, takže si s ním rodina pořádně užije. Bude zkoušet vše, co k té pubertě patří, takže například i cigarety, ale jak to dopadne, to už neprozradím.“

Na seriál Ulice se dívejte každý všední den v 18,25 hodin na Nově!

Autor: bin

Diskuze