Seriál Ulice: Sourozenecké dvojice v Ulici - Matyáš Valenta
Zdroj: TV Nova
Kluk jeden ušatá

PRÁZDNINY V ULICI: Matyáš Valenta odjíždí na dětský tábor. Neuvěříte, co tam bude dělat!

6. 7. 2016

Seriálový Franta Hrubý, jehož představitelem je herec Matyáš Valenta (19), má i přes prázdniny pěkně nabitý program. Podívejte se, co dělá na jednom z dětských táborů, kam pravidelně jezdí.

8 fotek
Matyáš Valenta má momentálně chvíli klid od natáčení nových dílů Ulice. Než se vrátí do známého koloběhu, ve kterém, aktuálně jako student gymnázia Franta, řeší starosti s těhotnou holandskou přítelkyní Skyler, má Matyáš čas i na jiné aktivity.

I toto léto proběhne tradičí a oblíbený herecký tábor Centra dětí, které letos sídlí v kempu Hrachov v obci Svatý Jan. A právě tam se odehrává veškeré drama. A to doslova. Matyáš je totiž už několik táborových sezón vedoucím jednoho z místních oddíů, kde se mladí talenti učí býti herci první velikosti.

Tábor Dětského centra se skládá z několika částí, jako například Adrenalinový tábor, Modelingový tábor, Hudební tábor a mimo jiné právě i Herecký tábor, kde je hvězda Ulice hlavním vedoucím všech budoucích herců a hereček. Je tedy vidět, že ani Matyáš přes léto nezaostává a své herecké vášni se věnuje i během parných letních dnů, kdy mají ostatní možnost okoukat něco z jeho hereckého umu!

Autor: bin

Diskuze