Jiří Menzel a Jan Andruško
Zdroj: Jakub Deml
Hot News Sledujeme

PREMIÉRA ONLINE: Donšajni jsou filmovou událostí roku. Dorazily desítky hvězd

Aktualizováno 25.9. 2013 20:54

Do pražského Rudolfina přijely hvězdy českého showbyznysu. Proč? Probíhá tu slavnostní premiéra nejnovějšího filmu Jiřího Menzela Donšajni. Sledujte tuto událost s námi online!

Kdo všechno přijel? Komu to nejvíce slušelo na červeném koberci? Kdo měl nejhonosnější róbu?

To vše se dozvíte, když se podíváte na online přenos ze slavnostní premiéry Donšajnů na webu Prásk.tv. Film Jiřího Menzela se do českých kin dostane zítra, ale už dnes má slavnostní premiéru v pražském Rudolfinu.

ONLINE PŘENOS Z PREMIÉRY DONŠAJNŮ:

20:11 - Slavnostní premiéra filmu Donšajni právě probíhá. Děkujeme za sledování online přenosu z červeného koberce před Rudolfinem, kde se akce koná, na webu Prásk.tv!

20:06 - "Jsem rád, že konečně představím Donšajny českým divákům," řekl TV Nova režisér snímku Jiří Menzel. A jak to tedy bylo s jeho příletem? Zažil pěkné drama! ! "S Olinkou (jeho manželka - pozn. red.) jsme se zakecali a letadlo z Amsterodamu do Prahy nám uletělo. Naštěstí jsme chytili jiné," řekl Menzel.

19:58 - "Mám tam snad nejmenší roli," řek se smíchem TV Nova Arnošt Goldfam. Očividně mu to ale nevadí. Ani on se už nemohl premiéry Donšajnů dočkat.

19:57 - "Hrát ve filmu Donšajni jsem brala jako nabídku, která se neodmítá. Těšila jsem na setkání s Jirkou Menzelem a ostatními," řekla TV Nova Libuška Šafránková.

19:49 - Mezi dalšími diváky slavnostní premiéry se objevili Petra Černocká, Tomáš Matonoha s partnerkou Lucií Benešovou, Ljuba Krbová, Halina Pawlowská a Josef Abrhám, Petra Svoboda a Václav Kopta.

19:47 - "Donšajnům přeji skvělou premiéru a strašnou spoustu diváků," řekl TV Nova Jan Andruško.

19:42 - Na Donšajny už dorazili i herci Libuše Šafránková, Arnošt Goldflam, Dana Morávková, Sandra Nováková a modelka Tatiana Kuchařová.

19:38 - "Z filmu jsem neviděl ani metr!" přiznal TV Nova Martin Huba těsně před premiérou.

19:36 - Režisér snímku Jiří Menzel už je také na místě. Letadlo z Amsterodamu tedy přistálo v Praze včas a to je dobře!

19:33 - Do Rudolfina proudí davy nadšených lidí. Jen málokdo z českých hvězd si nechal ujít premiéru Donšajnů.

19:26 - Přijel už i jeden z hlavních herců Martin Huba a zpěvák Václav Neckář.

19:23 - Premiéru si nemohl nechat ujít ani generální ředitel TV Nova Jan Andruško.

19:22 - Mezi prvními návštěvníky je politik Michael Kocáb, který vešel mimo červený koberec. Asi nechtěl být focen paparazzi stojícími u něj.

19:20 - Hosty u vchodu vítají dámy v tematických kostýmech. V kombinace s osvíceným Rudolfinem to působí nádherně.

19:16 - Před Rudolfinem už je spousta lidí. Všichni se premiéry nemůžou dočkat.

18:00 - Režisér snímku Jiří Menzel málem přišel o premiéru! V Amsterodamu se mu opozdilo letadlo. Do Prahy by mělo dosednout v 18:20 hodin.

Autor: mivr

Diskuze