Turistka nerespektovala tuto značku a zemřela - 1
Zdroj: Profimedia
Hloupý nápad

POZOR: Turistka nerespektovala značku u pláže! Kvůli tomu zemřela

14. 7. 2017

Pláž Maho v jižní části ostrova Svatý Martin je oblíbená turisty nejen kvůli průzračné vodě, ale také kvůli nízko letícím letadlům, která klesají na letiště v těsné blízkosti. Právě to se ale stalo jedné turistce osudným...

6 fotek
Dle webu Global News žena stála mezi skupinkou turistů u mezinárodního letiště Princess Juliana a pozorovala velké letadlo, které právě vzlétalo. Na místě je přitom značka jasně upozorňující na to, že je stání na tomto místě životu nebezpečné.

Novozélandská sedmapadesátiletá turistka nerespektovala značku upozorňující na silný proud vzduchu od motoru při vzletu, a ten ji odhodil na betonovou stavbu, což mělo za následek vážná poranění hlavy. Svým zraněním bohužel podlehla.

„Přistání a vzlet všech typů a rozměrů letadel na mezinárodním letišti ve Svatém Martinu je celosvětově známé jako hlavní turistická atrakce,“ uvedla policie ve svém prohlášení s tím, že na ostrov přijíždí mnoho turistů, kteří zažívají vzrušení z přistání a vzletu letadel, která jsou nad jejich hlavami. To je však extrémně nebezpečné.

Autor: niž

Diskuze