Čokoládové vajíčko - 4
Zdroj: Twitter
Vajíčko s překvapením

POZOR! Šílený nález v čokoládovém vajíčku: Tohle matka málem spolkla

15. 4. 2017

Velikonoční svátky nejsou jen o pomlázce a barvení vajíček. Hlavně děti bývají obdarovávány čokoládovými vajíčky, kterými se to v obchodech během Velikonoc doslova hemží. Jenže tato vajíčka mohou ukrývat opravdu různá překvapení.

Vyprávět by o tom mohla i padesátiletá Catherine, která si v Birminghamu na letišti koupila několik čokoládových vajíček. Některá chtěla přivést rodině, ale některá se rozhodla sníst rovnou na místě. Jenže v jednom z vajíček našla údajně dětský zub!

Její dcera Elisabeth Webb (27) řekla: „Když jedla už druhé vajíčko, při posledním soustu cítila něco tvrdého v ústech. Myslela si, že je to oříšek nebo něco takového, ale byl to vážně zub.“

Catherine je přesvědčena, že to byl zub dítěte. To ostatně potvrzuje i zbytek rodiny. Elisabeth Webb ještě dodala: „Rozhodně to není maminčin zub, protože není zdaleka dost stará na to, aby jí začaly vypadávat zuby – má všechny. Je to nechutné. Nemohu uvěřit, že se něco takového mohlo v dnešní době stát.“

Mluvčí společnosti, která čokoládová vejce vyrábí, uvedl, že je z celé situace firma nešťastná. Kvalita je pro ně prý na prvním místě a stížnost berou velmi vážně. Zahájí proto důkladné vyšetřování v této věci. No, snad takové překvapení ve vajíčku také neobjevíte.

Autor: niž

Diskuze