Nový trik zlodějů - 2
Zdroj: YouTube.com
Vychytralý trik

POZOR: Našli jste u kola vašeho auta vloženou plastovou láhev? Pokud ano, hrozí vám velké nebezpečí!

1. 2. 2018

Už jste o tom slyšeli? Plastová láhev zaseknutá mezi karosérií a kolem vašeho vozu sice může být náhoda, ale spíše není! Co to znamená?

Ano, asi každému se někdy stalo, že přišel ke svému vozu a pod kolem auta našel například sklo nebo jiný předmět, které by mohl poškodit pneumatiku. Stejně tak se každý někdy setkal s malůvkami na špinavém autě nebo v horším případě i s poškrábaným lakem. Tohle je ale větší průšvih!

Slyšeli jste už o triku s plastovou láhví? Policisté na to upozorňují všechny řidiče! Pokud se stane, že ji najdete vloženou u kolo vašeho vozu tak, aby při rozjezdu bránila plynulé jízdě a zadrhávala se, pak zpozorněte. Nejde o hloupý vtip, ale o pokus ukrást vaše auto.

Zloděj vloží plastovou láhev ke kolu a poblíž čeká, až se rozjedete. Vy si ale při pokusu o rozjezd všimnete podivného šramocení, a tak vylezete z auta a ejhle! než stihnete zareagovat, skočí do něj zloděj a ukradne vám ho! Porot se mějte na pozoru a pořádně kontrolujte alespoň letmým pohledem kola vašeho vozu, Vyplatí se to! A v případě, že nastoupíte a uslyšíte ono podivné šramocení, raději nevystupujte, aniž byste hned nevypnuli motor a neuzamkli vůz. Tak jedině zabráníte okamžité loupeži auta přímo před vaším zrakem. Jisté ale je jedno, potká-li vás příhoda s láhví, hned volejte policii!
 

Autor: bin

Diskuze