Lukáš Rosol a Petra Kubinová - 1
Zdroj: Instagram
A je to venku

ODHALENO: Víme, kdo je přítelkyně Lukáše Rosola! Podívejte se na luxusní FOTKY blonďaté krásky

1. 7. 2017

Manželství Lukáše Rosola a Míši Ochotské je v troskách. Tenista přiznal nový vztah, přítelkyni vyvedl na kvalifikační zápas do Wimbledonu a o chvíli později už je jasné, kdo to je, co dělá, kolik jí je let a hlavně - jak vypadá!

8 fotek
Ostře sledované manželství Lukáš Rosola a Míši Ochotské je dlohodobě nefunkční. Ani krátká aféra tenisty s fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou páru neprospěla a znovuslepení vztahu se nepodařilo. Společná setkání měla blíže k rodinným povinnostem vyplývající ze společné péče o syna než k vzájemné náklonosti.

A jestli ještě někdo doufal, že by mohlo existovat nějaké zrnko naděje záchrany manželství, tak po zachycení líbačky na londýnských kurtech s tajemnou blondýnkou, ztratil veškeré iluze. Tenista byl přistižen, jak se líbá a objímá na kurtu s mladou kráskou s drdolem, maskovanou ve slunečních brýlích.

A kdo je Lukášova nová utajovaná láska, kterou s sebou vzal až do Londýna? Jedná se o třiadvacetiletou Petru Kubinovou, bývalou nadějnou tenistku. Lukáš si pochvaluje, že tak rozumí jeho stylu života. Je to skvělé, že jsme na jedné vlně, prozradil šťastný tenista pro server tenisovysvět.cz. Tak doufejme, že nová pozitivní životní etapa se odrazí i do úspěchů na světových turnajích. vy se na krásku, která se živí jako tenisová trenérka, můžete podívat v galerii!
 

Autor: ham

Diskuze