Jakub Čejpa - 1
Zdroj: Instagram
Sekne jim to spolu

JE TO VENKU: Potetovaný Jakub Čejpa z Ostrova po rozvodu ukázal novou přítelkyni! FOTO

28. 6. 2017

Jakub Čejpa (32) patřil k největším fešákům Robinsonova ostrova. Měl sexy potetované tělo, moderní účes s culíkem a uhrančivý pohled. Bohužel ani tyto přednosti mu nepomohly udržet manželství. Našla se ale jiná žena, která si jich nyní dosytosti užívá. Od jeho hrudi se sotva odlepí...

6 fotek
Pohledný Jakub Čejpa už zase není k mání! Ještě minulý rok byl ženatý s pohlednou brunetkou Májou. Jejich vztah byla jedna velká Itálie a po jedné z hádek se Jakub rozhodl přihlásit do soutěže Robinsonův ostrov. Myslel si, že se tím jejich manželské problémy vyřeší, ale opak byl pravdou. Už na ostrov mu poslala chladný vzkaz, ve kterém byste se citu nebo něhy nedohledali. To byl ale jen začátek konce. Po příjezdu do Čech tu na něj čekaly už jen rozvodové papíry.

Návrat pro něj nebyl vůbec lehký. Nejenom, že mu unikla výhra jen o vlásek, ale i ztráta manželky ho mrzela. Rozvod pro něj byl natolik nepříjemné téma, že se o něm odmítal bavit. Nyní se zase vše obrací k lepšímu. Díky soutěži se proslavil a dostal několik nových pracovních nabídek, a to třeba i v reklamě.

Ta nejlepší změna ale přišla teprve nedávno. Vypadá to, že se konečně zase zamiloval. Tentokrát si vybral drobnou blondýnku Johanu, vedle které má úsměv od ucha k uchu. Třeba naposledy se pochlubil společnou fotkou, u které napsal komentář ,,To je ta kráva, co mám rád“. Krávou ale nenazýval novou přítelkyni, ale balíček sušeného hovězího masa, který držela. Je vidět, že mají smysl pro humor. Snad jim to bude klapat i nadále a třeba to konečně bude ta pravá.

Autor: Beat

Diskuze