Candice Swanepoel
Zdroj: Instagram
Andělská nahota

ŽHAVÁ GALERIE: Modelka Candice Swanepoel rozpaluje fanoušky! Tentokrát ukázala všechno

29. 2. 2016

Modelka Victoria's Secret Candice Swanepoel se rozhodně nebojí publikovat odvážné fotky na svém Instagramu. A dobře dělá! Ty poslední rozhodně stojí za shlédnutí. Muži se zblázní blahem a ženy budou tiše závidět.

Candice pochází z Jihoafrické republiky. Své jižanské kořeny nezamaskovala ani tentokrát. Na svém Instagramu zveřejnila fotky, které jsou plné slunce, moře a nahoty. Fanoušky nejvíce potěšila fotka nahé Candice na koni. Sama se k fotce vyjádřila s tím, že trošku naráží na Old Spice reklamu.

Tím ale výčet nahých fotek nekončí. Modelka zabodovala i s fotkou, na které se ponořila nahá do vody a svá prsa zakryla obrázkem mořské hvězdice. Na Kostarice vznikla také fotka, na které Candice leží nahá na pláži. Své poprsí si zakrývá pažemi.

Candice se modelingu věnuje už od svých 15 let. Zazářila na módních přehlídkách světoznámých značek. Nejvíce se vryla fanouškům do podvědomí právě na přehlídce Victoria's secret. O této značce spodního prádla je známo, že si důkladně vybírá své andílky, a s Candice rozhodně nešlápli vedle.

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze