Justin Bieber - 1
Zdroj: Profimedia
Studie jak víno

Posloucháte písničky Justina Biebera? Pak jste nejspíš psychopat! tvrdí uznávaný vědec

Aktualizováno 16.11. 2017 07:30

Tady končí veškerá legrace! Vědec z newyorské univerzity přišel s (pro někoho) nečekaným odhalením. Písničky Justina Biebera poslouchají zvláštní jedinci se sklony k psychopatii!

7 fotek
Justin Bieber (23) je celosvětovým fenoménem, jehož plakát má v pokojíčku na zdi ne jedna, ale miliony fanynek ve věku tři až nekonečno let. Tenhle průšvihář se umí zkrátka prodat a svou tvorbu jakbysmet. Na druhou stranu s velkou slávou přichází i nenávist, a tak je jasné, že má zpěvák i dost odpůrců, který připadá jako rozmazlený frajírek, který si za to, co dělá, svých 140 milionů korun měsíčně rozhodně nezaslouží. Justinovy písně se mnoha lidem nezdají být příliš kvalitní hudební tvorbou. Teď ale přišlo to pravé odhalení!

Podle serveru stuff.co.nz udělala univerzita v New Yorku pod vedením profesora psychologie Pascala Wallishe a absolventky univerzity Nicole Leach vědeckou studii, která se zabývala chováním lidí, kteří poslouchají právě písničky Justina Biebera. A výsledky jsou šokující!

Do výzkumu bylo zapojeno 190 studentů, kteří vyplnili test psychopatie. Pak jim pustili různé písně všelijakých žánrů, které měli podle stupnice ohodnotit. Tyhle dvě části pak ukázaly to, co někoho překvapí víc a někoho méně. Lidé, kteří mají podle výsledků testu větší sklony k psychopatickému chování, ohodnotili v drtivé většině píseň Justina Biebera s názvem What Do You Mean jako jejich oblíbenou. Psycholog ale upozorňuje, že ještě nepřišel na spojitost mezi psychopatií a písničkami Justina Biebera, a tak se bude výzkumu věnovat ještě dál. I tak bude lepší dávat si pozor na bláznivé náctileté fanynky tohohle problematického kluka!
 

Autor: bin

Diskuze